Účetní služby

Outsourcing účetních služeb pomůže Vaší společnosti zvýšit pozici na konkurenčním trhu a to nejen proto, že účetnictví budeme vést v souladu s legislativou a vy se tak nebudete moci o nic starat, ale také se budete moci věnovat jiným důležitějším oblastem, které zvýší zisk Vaší firmy.

Pomůžeme Vám, pokud:

  • Cítíte, že je třeba zkvalitnit informační toky?
  • Nevyhovuje Vám, jak pracuje Vaše účtárna?
  • Nevíte, zda Vaše účtárna pracuje vždy v souladu s legislativou?
  • Myslíte si, že máte rezervy v optimalizaci daní a finančním průběhu klíčových kontraktů?
  • Potřebujete pomoci s personálními komplikacemi na ekonomickém oddělení?

Účetní služby

Na základě smlouvy převezmeme zcela činnosti Vaší účtárny. Práce účtárny, tvar reportingů a jiných výstupů a jejich periodicita, odpovědnost za způsobené chyby, termíny pro dodání výstupů externím uživatelům (stát, banky, popřípadě jiné instituce), personální záležitosti jsou vyřešeny do detailu ve smlouvách.

Smluvně je ošetřen rovněž metodický dohled nad prací účtárny a metodické konzultace všech neobvyklých nebo složitějších účetních případů. V případě Vašeho zájmu mohou být nasmlouvány i nadstavbové služby jako jsou například permanentní dohled daňového a účetního specialisty, optimalizace kontraktů nebo pravidelné dodávky finančních analýz a rozborů.

Pokud stojíte před problémem, že Váš informační systém nevyhovuje, rovněž i v této situaci jsme schopni Vám pomoci buď s jeho výběrem, nebo v případě, že byste volili informační systém Helios Orange jsme schopni Vám jej dle Vašich požadavků dodat, naimplementovat a následně převzít celou činnost Vaší podnikové účtárny dle výše popsaných kritérií.

V případě, že již disponujete informačním systémem, se kterým jste spokojeni, i této situci se umíme přizpůsobit. Naše zakázky tohoto typu zpracováváme v informačním systému Helios Orange.

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte se prosím na nás ihned obrátit, při osobním rozhovoru Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.